Piętnasta Niedziela Zwykła

(14 lipca 2024 r.)

1. Kancelaria w tym tygodniu czynna w czwartek i piątek w godz. 17:30-18:30.
  2. W czwartek o godz. 20:00 zapraszamy na Godzinę Świętą.
  3. W niedziele 21 oraz 28 lipca nastąpi poświęcenie wszelkich pojazdów w związku z obchodem święta Patrona kierowców, św. Krzysztofa.
  4. 4 sierpnia będziemy gościć w naszej parafii pątników z Pielgrzymki Lubawskiej. Już dziś prosimy rodziny tradycyjnie o nocleg dla naszych pielgrzymów.
  5. 6 sierpnia wyruszy po raz 36. Piesza Pielgrzymka z Włocławka na Jasną Górę. Zachęcamy do pielgrzymowania, zapisy w kancelarii Parafii Katedralnej we Włocławku.
  6. Dziękujemy za ofiary składane do świecznika elektrycznego na msze św. za dusze w czyśćcu cierpiące. Dzisiaj kończymy lipcową nowennę za dusze w czyśćcu cierpiące.
  7. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:

• Dawid Słomski, kaw., zam. par. Chełmica Duża, Marlena Górczyńska, panna, zam. par. Szpetal Górny
  • Kamil Zieliński, kaw., Adrianna Zając, panna, oboje zam. par. Szpetal Górny
  • Maciej Ossowski, kaw., Ewelina Paśniewska, panna, oboje zam. par. Szpetal Górny