Czwarta Niedziela Zwykła

29 stycznia 2023 r.

1. Dziś przypada ostatnia niedziela miesiąca. Tradycyjnie zbieramy tacę inwestycyjną przeznaczoną na ogrzewanie kościoła. Bóg zapłać za wszelką życzliwość i hojność.
  2. Kancelaria w tym tygodniu czynna w środę i czwartek w godz. 17:30-18:30.
  3. W czwartek, 2 lutego przypada święto Ofiarowania Pańskiego zwane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. w DPS o godz. 9:00, a w kościele o godz. 17:00, prosimy zabrać ze sobą gromnicę. Natomiast o godz. 20:00 zapraszamy na Godzinę Świętą zakończoną indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.
  4. W tym tygodniu przypada:
  • pierwszy piątek miesiąca: odwiedzimy chorych z Komunią św. od godz. 9:00, msza św. w DPS o godz. 10:00, możliwość spowiedzi pierwszopiątkowej od godz. 16:30.
  • pierwsza sobota miesiąca: modlitwa różańcowa z Żywą Różą o godz. 16:15.
  1. Dziękujemy za ofiary składane do świecznika elektrycznego na msze św. za dusze w czyśćcu cierpiące. Dziś kończymy kolejną nowennę eucharystyczną.
  2. W środę o godz. 17:00 w oratorium spotkanie Parafialnego Klubu Seniora.
  3. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.